Vyhlášení výsledků fotografické soutěže

KOPIDLENSKÁ SRDCOVKA

 

Všechny zaslané zahradnické práce i rybářské úlovky jsou skvělé! Všem Vám, účastníkům soutěže, děkujeme, že jste se soutěže zúčastnili a podělili se s námi o Vaše skvělé výtvory a úlovky!

Naše porota měla při rozhodování těžkou práci, když musela z každé kategorie vybrat pouze tři příspěvky a označit je za nejlepší, protože vyhrát by jste si zasloužili všichni!

Facebooková soutěž se nakonec neuskuteční. Porota se rozhodla, že odmění všechny soutěžící.

Prohlédněte si nyní tři nejlepší příspěvky z každé kategorie a posuďte sami. Není to nádhera?

Kategorie „Zahradník“:

1. místo

Barbora Štěpánová

Mojí vazbu jsem darovala mé nejlepší kamarádce Máje, při příležitosti jejích 15-tých narozenin. Dominantou mé kytice jsou slunečnice, protože jen ona mi vždy rozzáří den jako slunce.

     

2. místo

Zuzka Zdobinská

Od mala ráda aranžuju. Moje mamka je u vás ve škole vyučená jako zahradnice a od malička ji koukám pod ruce… Posílám můj výrobek Velikonoční slepička a foto celého postupu.

               

3. místo

Natálie Šindlerová

Svojí květinu jsem darovala v pololetí mé mistrové, protože mě naučila spoustu věcí za tak krátkou dobu, co jsme se mohly vidět. Za to jí mnohokrát děkuji a velice si jí vážím, je mojí inspirací.

     

Kategorie „Rybář“:

1. místo

Karolína Krulická

Po cca 60minutovém boji jsem vytáhla můj největší úlovek a to zcela sama. Jde o 159 centimetrového Jesetera bílého o váze 40 kilogramů. Rybu jsem vrátila zpět do revíru. Zcela mokrá a vyčerpaná jsem přijímala gratulace od ostatních rybářů. Byl to zážitek na celý život.

2. místo

Vojta Lipták

Kapra jsem lovil na rybníku Letiště ve Vrchlabí. Byl krásný letní den a já seděl u rybníka už dlouhou dobu. Do té chvíle se vůbec nic nedělo, myslel jsem, že se ukoušu nudou. Už jsem byl skoro na odchodu domů, když se najednou rozkmital policajt na mém prutu. Vyskočil jsem takovou rychlostí, až jsem málem spadl ze židle. Rychle jsem uchopil prut a začal jsem s rybou bojovat. Boj to byl velmi napínavý. Chvilku vítězila ryba, chvilku já. Po náročném boji se mi podařilo rybu přitáhnout ke břehu, ale stále jsem neměl vyhráno. Protože jsem byl na místě, kde bylo málo vody, musel jsem pro ni vlézt do až vody. Naštěstí už byla po těžkém a dlouhém boji unavena a podařilo se mi ji pomocí podběráku vytáhnout až na břeh. Kapr to byl moc pěkný a velký. Po tom, co jsem se s ním vyfotil, pustil jsem ho zase na svobodu.

3. místo

Matyáš Vondra

  • Štika 93cm a cca 7kg
  • Chycena na Dvoreckém rybníku
  • Nástraha: kukuřice (chycena omylem, ale potěšila, protože jsem chytal kapry, tudíž jsem tam neměl navázané lanko)
  • Ryba byla vrácena vodě