Domov mládeže

Stravování žáků je zajištěno ve školní jídelně umístěné v přízemí ve východním křídle zámku s výhledem na zámecký rybník. Ubytovat se žáci mohou v domově mládeže, který je vzdálen 2 minuty od školy.

Ceny stravy a ubytování k
1.1.2017
Ubytování + všechna jídla Ubytování + snídaně, obědy a večeře Pouze obědy
Ubytování měsíčně: 1080,- 1080,-
Stravování: A B C
snídaně: 13,- 13,-
přesnídávka: 10,-
oběd: 26,- 26,- 26,-
večeře I: 22,-
večeře II: 22,-
Strava celkem na den: 71,- 61,- 26,-
Měsíčně (20 dnů): 2.530,- 2.330,- 520,-
Výše zálohy: 2.500,- 2.300,- 550,-

Ubytovaní odebírají minimálně tři jídla denně – snídani, oběd a večeři. Dojíždějící žáci mohou odebírat např. pouze obědy v určité dny – výši zálohy stanoví vedoucí školní jídelny.

Platba

Úhrada stravy a ubytování se provádí převodem z účtu k 15. dni v měsíci, platby jsou zálohové, trvalý příkaz k úhradě stanovit na 15. den v měsíci (srpen – květen).

Vyúčtování je provedeno na konci školního roku převodem na Vámi určený účet. Měsíčně jsou žáci o čerpání plateb informováni vedoucí školní jídelny prostřednictvím tištěného přehledu.

Odhlašování stravy při odjezdu domů musí být uskutečněno předchozí den do 10.00 hod.

Strava se vydává na čip.

Ubytování

Ubytování žáků je zajištěno na domově mládeže přímo v areálu školy. K dispozici jsou 2 a 3 lůžkové pokoje se společným sprchovým koutem a WC pro jednu bytovou jednotku.

Na co se můžete těšit?

Stravování ve školní jídelně
WiFi
Sportovní hala s posilovnou

Klubovna s televizory a videem
 Zájmové kroužky
 Divadla a kina

Příjezd na domov mládeže je možný v neděli v rozmezí 17.00 – 21.20 hod., v případě vhodného spojení i v pondělí ráno do 6.40 hod. Odjet je třeba vždy v pátek do 15.00 hod.

Domov mládeže je vybaven klubovnami s televizory, videem a Wi-Fi. Žáci také mohou využít kuchyňku k přípravě nápojů či ohřevu stravy v mikrovlnné troubě.

V rámci volného času mohou žáci navštívit sportovní halu s posilovnou, pracovat v zájmových kroužcích – v nabídce je turistický, aranžérský, hudební kroužek nebo kroužek domácích prací. V neposlední řadě je možnost návštěvy divadel, nebo kulturních akcí. V rámci zajištění náplně volného času spolupracujeme s Dětským domovem ve  Dvoře Králové n/L.

Potřebujte se zeptat?

Jana Menclová
vedoucí školní jídelny

menclova@zahradnicka-skola-kopidlno.cz

Alena Korábová
vedoucí vychovatelka domova mládeže

vychovatelky@zahradnicka-skola-kopidlno.cz

Nebo k nám přijeďte na návštěvu!

Stačí se dopředu domluvit a rádi Vás u nás provedeme. Kromě domova mládeže, Vám ukážeme zámek se školní jídelnou, zámecký areál s rybníkem a skleníkové hospodářství včetně unikátního palmového skleníku.

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1