Jarní zahradnické trhy

Ludmila ŠulcováAktuality

Střední zahradnická škola zve na Jarní zahradnické trhy, které se konají v sobotu 27.4.2024 od 8:00 do 13:00 hodin v zámeckém parku a sklenících školního hospodářství. Přijeďte si k nám nakoupit sadbu zeleniny, květin, letniček na záhony i do truhlíků, bylinky, okrasné trávy, keře, stromky, zahradní nářadí a mechanizaci, potravinářské nebo řemeslné zboží. Občerstvení zajištěno.

Informace pro prodejce – Jarní trhy

Seznam prodejců a vystavovatelů

Mapka rozmístění prodejců

Přihlášky pro tradiční prodejce byly již odeslány.

Noví zájemci o pronájem prodejní a výstavní plochy mohou kontaktovat koordinátora Mgr.Tomáše Háska prostřednictvím e-mailu: kkvitek.vystava@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek a plateb za pronájem místa v zámeckém parku je 22.4.2024.

Preferujeme prodejce zahradnického sortimentu, regionálních potravin nebo výrobce řemeslného zboží.

Prodejní řád

Plakát k jarním zahradnickým trhům