Běh 17. listopadu – 51. ročník

Matěj JežekAktuality

Běh 17.listopadu – 51.ročník

Výsledková listina

Dobrý den, po roční nucené odmlce přijměte pozvání na 51. ročník tradičního běžeckého závodu, který organizuje Střední škola zahradnická v Kopidlně.

V zámeckém parku školy budou opět připraveny tratě pro všechny věkové kategorie. Podrobné informace najdete v přiložených propozicích.

Vzhledem k přetrvávající napjaté epidemiologické situaci bude omezen přístup účastníků závodu do vnitřních prostor školy. Vstup k nutné prezenci a převzetí startovních čísel (sportovní hala) bude u školních skupin umožněn pouze pedagogickému doprovodu a trenérům nebo těm závodníkům, kteří startují individuálně v dorosteneckých, juniorských a dospělých kategoriích. Pro odložení věcí startujících bude možné využít vymezený prostor tělocvičny ve sportovní hale (vstup zadním vchodem). Toalety budou k dispozici v přízemí a v 1.patře chodeb sportovní haly. Při pohybu ve vnitřních prostorách je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest. Občerstvení v letošním roce z hygienických důvodů nezajišťujeme.

Vyhlašování výsledků jednotlivých kategorií bude probíhat vždy průběžně v prostoru startu a cíle závodu. Všechny nejmenší děti obdrží účastnické diplomy a drobnou sladkou odměnu. Pro nejlepší v dalších kategoriích budou připraveny kromě diplomů také dárkové kytice a drobné věcné nebo finanční odměny.

Věříme, že i přes komplikace, které přináší tato doba, se závodu rádi zúčastníte a přispějete k jeho zdárnému průběhu.

Aktuální informace k organizaci a případným dalším epidemiologickým opatřením budou doplněna a zveřejněna nejpozději do pondělí 8.11.2021 na webových stránkách školy.

www.zahradnicka-skola-kopidlno.cz

Těšíme se na Vás, sportu zdar. Za organizátory závodu – Mgr.Tomáš Hásek, tel.605 166 590

Propozice