Fotografická soutěž

KOPIDLENSKÁ SRDCOVKA

 

Jsi vášnivý rybář nebo nadšený zahradník? Je ti 13 až 16 let? Poděl se s námi o svůj největší úspěch a vyhraj k tomu ještě krásné ceny!

Zapoj se do fotografické soutěže Kopidlenská srdcovka. Jak na to? Pošli nám na e-mail Kkvitek.souteze@seznam.cz fotku svého rybářského úlovku nebo květinové vazby, na kterou jsi obzvlášť pyšný a nezapomeň připojit i krátký text o tom, proč má pro tebe právě tento kousek osobní význam. Můžeš nám třeba říct, kde jsi rybu chytil a jestli to byl tvůj největší úlovek nebo jak dlouho ti trvalo vytvořit květinovou vazbu a pro jakou to bylo příležitost. Neboj se zapojit fantazii. 😊

Fotografie s popiskem nám můžeš posílat od 10. 2. do 7. 3. 2021. Nezapomeň nám napsat, jestli se hlásíš do kategorie „Zahradník“ nebo „Rybář“. Odborná porota následně vybere z došlých příspěvků první, druhé a třetí místo v každé kategorii a vítěze odmění krásnými cenami.

Co na tebe čeká?

Kategorie „Zahradník“:

  1. místo: zahradnické nářadí
  2. místo: dárkové vstupné do ZOO
  3. místo: dárkový poukaz na nákup rostlin

Kategorie „Rybář“:

  1. místo: rybářský prut
  2. místo: naviják na prut
  3. místo: podběrák

Neumístil ses? Nevadí! Zbylé příspěvky postupují do hlasování veřejnosti na Facebooku. Fotka v nejvyšším počtem „To se mi libí“ v obou kategoriích vyhrává Cenu veřejnosti a tím pádem i další zajímavé ceny. 😉

Co na tebe čeká?

Kategorie „Zahradník“: zahradnické nářadí

Kategorie „Rybář“: rybářský prut

Tak neváhej! Projdi svoje archivní fotky, přidej popisek a posílej! Že sis žádné nevyfotil? To přece není překážka. Máš na to skoro měsíc! Vezmi prut a vydej se na lov a nebo se pusť do vázání. Baví tě oboje? Tím líp – můžeš se zapojit do obou kategorií.

Tak s chutí do toho. Už se moc těšíme na všechny fotografie a příběhy!

Tvoje Zahradnická škola Kopidlno <3

Harmonogram soutěže:

  1.  10. 2. – 7. 3. 2021: zasílání soutěžních příspěvků pořadateli soutěže
  2.  10. 3. 2021: vyhlášení vítězů odborné poroty
  3.  11. – 21. 3. 2021: hlasování Veřejnosti na Facebooku
  4.  22. 3. 2021: vyhlášení vítězů hlasování veřejnosti

Kopidlenská srdcovka – Úplná pravidla soutěže